skrzyneczka na marzenia 4


Zmieniamy marzenia, a marzenia zmieniają nas.

Nie wyobrażam sobie życia bez marzeń, ludzi i dostrzegania własnych błędów. Gdyby mi odebrano te trzy „rzeczy”, moje życie straciło by sens i znaczenie. Wczoraj publicznie powiedziałam o swojej drewnianej skrzynce na marzenia. To jej powierzam swoje pragnienia małe i duże.

One nigdzie się nie spieszą. Nie umawiają się ze mną na dzień i godzinę. Po prostu są i czekają. Spełniają się w czasie, który jest dobry i właściwy dla mnie.

Skrzyneczka na marzenia.

img_6333

Wczoraj doświadczyłam wspaniałej energii wielu kobiet. Różnych, ciekawych i wyjątkowych. Mówiłam o życiu i zanurzyłam się w nie. Wspólnie dotykałyśmy marzeń. Wyszłam z mapą, którą od wielu miesięcy miałam w głowie i w końcu udało mi się ją zrobić, zobaczyć. Cudowne uczucie.

Tak mi dobrze. Tak miło. A wszystko za sprawą wyjątkowych kobiet i dwóch czarodziejek, które zorganizowały autorski warsztat, dotyczący marzeń: Małgosi i Joanny.

Kobiety, które wczoraj byłyście ze mną, dziękuję Wam. S.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarzy do “skrzyneczka na marzenia

 • Małgorzata

  Sylwia, dziękuję za inspirację. Wczorajszy warsztat był dla mnie o tyle ważny, gdyż po raz kolejny przekonuję się o tym, że warto słuchać swojego wewnętrznego głosu i podążać za swoimi marzeniami. Każda z Was wniosła wczoraj cząstkę siebie, którą biorę głęboko do serca. Jeszcze raz dziękuję i pomysł ze skrzyneczką „zabieram” dla siebie.
  pozdrawiam ciepło Małgosia

 • Joanna

  Dziekuję Sylwia za podzielenie się z nami swoją „skrzyneczką na marzenia”. Chętnie sama sobie kupię podobną, albo stworzę i będę ją zapełniać.
  Dziękuję za inspirację i dobre słowo:-)
  pozdrawiam cieplutko 🙂
  Joanna